Zhaklina krahason banorët me kafshët? Opinionistja nuk përmbahet: Unë nuk jam si Baçova

by editor

Opinionistja e BBVA, Zhaklina ka reaguar ashper ndaj banoreve duke thënë se cdo fjalë që thuhet në studio, banorët e nxjerrin nga konteksti: “unë nuk jam si Baçova” tha ajo duke krahasuar banorët me kafshët që zbuste e madhja Bacova.

Banorët e eliminuar u shprehën se nuk besojnë në dashurinë e Kejsit dhe Kristit. Efi u shpreh se nuk beson se mund të ketë dicka nga ana e Kristit por ndoshta nga ana e Kejsit mund të ketë një përfshirje.

Këto ditë është përfolur se Olta është ajo që nuk e ka fare me sy të mirë lidhjen e Kristit me Kejsin, banorët e shtëpisë kanë aluduar se ajo provon xhelozi.

Olta ka reaguar duke thënë cfarë janë këto muhabete, ajo është nënë, grua dhe e dashuruar me burrin e saj. As i kalon nëpër mend Kejsi dhe Kristi.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy