Zbuloni se cila është dita më me fat e muajit qershor për çdo shenjë horoskopi

by Lajme Shqip

Gjatë qershorit, teksa Afërdita kalon në Luan dhe Mërkuri zhvendoset te Binjakët, ju do të ndiheni të sigurt, më të guximshëm dhe të gatshëm për të rrezikuar drejt diçkaje të re.

Keni gjithë pasionin dhe motivimin që ju duhet. Ja dita më me fat e muajit për qershorin, sipas shenjës suaj:

Dashi: 3 qershor

Demi: 11 qershor

Binjakët: 17 qershor

Gaforrja: 17 qershor

Luani: 30 qershor

Virgjëresha: 19 qershor

Peshorja: 11 qershor

Akrepi: 22 qershor

Shigjetari: 5 qershor

Bricjapi: 21 qershor

Ujori: 21 qershor

Peshqit: 3 qershor

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy