Vajza nga Fieri rrinte gjithë ditën në ballkon, por nëna u shtang nga ajo që pa me sy

by editor

Një vajzë nga Fieri e cila qëndronte në ballkon gjatë gjithë kohë i ka bërë mjaft përshtypje nënës së saj.

Ajo zgjohej dhe rrinte aty gjithe diten dhe kjo e kishte cuditur ate.

Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza qëndronte gjithë kohën në ballkon pasi fliste me komshiun në pallatin përballë.

Megjithate nuk eshte aq e bukur sa duket sepse ka akoma me shume.

Gazetari tha se komshiu ishte i martuar dhe me fëmijë, por gjatë paradites ishin në punë dhe shkollë.

Kur nëna e saj ka marrë vesh ç’bënte e bija, e ka dh u n uar dhe detyruar qe te tregonte cdo gje ne menyre qe kjo gje te mbaronte.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy