Trodnitet Ballkani nga tërmeti! Ja ku ishte epiqendra dhe sa ishte magnituda

by editor

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në gadishullin e Ballkanit, në Rumani.

Sipas të dhënave paraprake tërmeti ka qenë i magnitudës 4.8 7 km në veriperëndim të Targu Jiu, Gorj në Rumani. Lëkundjet u raportuan rreth 13 minuta më parë rreth orës 15:15.

Paraprakisht nuk raporohen për të lënduar.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy