Tragjike! Aksidentohen për vdekje 5 fëmijë

by editor

Pesë fëmijë kanë humbur jetën në një aksident, pasi një automjet doli nga një autostradë në Westchester, Nju Jork.

Viktimat, katër djem dhe një vajzë, ishin të moshës nga 8 deri në 17 vjeç, sipas një njoftimi për lajmet nga Siguria Publike e Qarkut Westchester.

Nissan Rogue me të cilin po udhëtonin fëmijët, goditi një pemë dhe mori flakë pasi doli nga lumi Hutchinson Parkway.

Një djalë 9-vjeçar i mbijetoi aksidentit, sipas autoriteteve, teksa hetuesit besojnë se një 16-vjeçar po drejtonte makinën, sipas njoftimit.

Rrethanat e plota të aksidentit mbeten nën hetim nga Departamenti i Policisë së Qarkut Westchester.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy