Thanë që i dhanë fund lidhjes, Kristi dhe Keisi shihen sërish bashkë?

by Lajme Shqip

Keisi Medini dhe Krist Dragot u njohën brenda “Big Brother Vip Albania”, u pëlqyen, lidhën e më pas u ndanë po aty. Pas përfundimit të eksperiencës, Keisi tha se do e priste mirëpo mesa duket ndryshoi mendje rrugës.

Edhe Kristi ka bërë deklarata të ndryshme, që nga fakti se s’do kthehen më bashkë, e deri tek e fundit që ishte se ka nisur një lidhje të re.

E kur menduam se mes tyre çdo gjë mori fund, çifti shfaqet bashkë. Shkak u bë një event që i detyroi të qëndrojnë në të njëjtin ambient. Aty, Ronaldo Sharka ka mundur t’i filmojnë teksa qëndrojnë shumë pranë njëri-tjetrit, edhe pse dallohet distanca mes tyre.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy