Tensionet në Kosovë/ Stresi ‘shpërthen’ ndaj serbëve, i gatshëm të shkojë në veri: Le të vinë k*rvat gati na kanë, me shokë e miq…

by Lajme Shqip

Stresi si të gjithë shqiptarët është duke ndjekur me ngashëri situatën ën veri të Kosovës, e cila përgjatë ditëve të fundit po paraqitet alarmante.

E teksa frika për përshkallëzimin e situatës është e madhe, reperi përmes një “InstaStory” ka bërë me dije se është i gatshëm që të shkojë dhe t’i ofrojë ndihmë shqiptarëve të Kosovës.

“Le të vinë k*rvat se gati na kanë. I pari prej Tirane me shokë e me miq jemi për Kosovë. Besa-besë”, ka shkruar Stresi në “InstaStoryn”e publikuar ditën e sotme.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy