Sulmohet një makinë në Shëngjin, persona të paidentifikuar i thyejnë xhamat. Ja kujt i përket automjeti (EMRI)

by Lajme Shqip

Një automjet është sulmuar gjatë natës në Shëngjin. Mësohet se persona ende të paidentifikuar i kanë demtuar mjetin shtetases Alida Haxhia, e cila është edhe anëtare e këshillit bashkiak Shkodër.

Ne momentin kur ka ndodhur ngjarja mësohet se mjeti ishte i parkuar poshtë pallatit, në të cilin banon Haxhia.

Si pasojë, makinës i janë thyer xhamat.

Denoncimi është bere nga pronarja e mjetit e cila ka njoftuar dhe policinë në lidhje me ngjarjen.

Policia po punon per zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy