Situata jashtë kontrollit në ‘Big Brother Vip’, Deamishel drejt largimit nga shtëpia, shpërthen në të qara (VIDEO)

by editor

Situata të pazakonta po ndodhin në këtë Big Brother VIP. Konkurentët po vendosin një nga një të largohen nga shtëpia.

Pas Bledi Manes, mbrëmjen e djeshme, ditën e sotme ka kërkuar të largohet edhe Deamishel.

Kjo për shkak se ajo ka patur një debat me Emirjonën dhe shkak është bërë lavatriçja.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy