“Si je o engjëll”, qau pas përfundimit të Big Brother VIP, Luiz Ejlli surprizon fansen

by Lajme Shqip

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli ka surprizuar një prej shumë fansave të tij.

Zonja Kristina ishte në mesin e shikuesve të rregullt të spektaklit dhe videot e saj në rrjetet sociale ndërkohë që shfaqte admirimin për artistin janë bërë virale.

Ai e ka surprizuar gruan me një telefonatë, të cilën e ka shpërndarë në Instagram.

“O bota ime, si je o engjëll, faleminderit shumë, faleminderit shumë, jam shumë e emocionuar”, ka reaguar gruaja gjatë telefonatës me kamerë.

“Dashuria që marr nga ju është më e madhe seç mund ta kisha menduar. Kisha edhe unë po aq emocione sa Zonja Kristina (të cilën sot e njihni të gjithë), prandaj këto emocione të bukura nga kjo telefonatë surprizë, doja t’i ndaja me të gjithë ju. Faleminderit nga zemra”, ka shkruar këngëtari krahas videos.

Këngëtari shkodran ka bërë shumë fansa për vete pas qëndrimit për disa muaj në Big Brother VIP.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy