‘Shpërthen’ ish-banori i BBV ndaj produksionit, i nxjerr zbuluar skenaret: I popullit jam… (FOTO)

by editor

Në Post Big Brother VIP Kosova u rikthyen ish-konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova. Ndërkohë që Elita Rudi, moderatorja e Post Big Brother tregoi se ftesa i ka shkuar sikur të gjithë konkurrentëve edhe Vedat Bajramit, por që ai nuk ka pranuar të marr pjesë.

Vedati shkoi në finale, por që çmimin e madh ia rrëmbeu Stresi, dhe pyetja vije se a ka pasur një hatërmbetje?

Madje edhe vetë Stresi e pranoi publikisht se nuk ka kontakt me Vedat Bajramin.

Vedati ka bërë një reagim duke e shfaqur sondazhin e votave të publikut, ku ai ka marr 40 përqind të votave, kështu edhe duke dal i pari nga të gjithë finalistët.

“I popullit jam dhe do të mbetem gjithmone ne zemrat e tyre”, ka shkruar Vedati.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy