Shkoi për të peshkuar me shokët në lumin Mat, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit

by Lajme Shqip

Është gjetur trupi i pajetë i i 22-vjeçarit Valentin Nikolli, i cili u mbyt dje në lumin Mat.

Valentin Nikolli nga Fushë Miloti kishte shkuar në lumë bashkë me dy shokët e tij për peshkim.

22-vjeçari ishte futur për t’u larë kur e mori rrjedha e lumit. Shokët e kanë parë atë për disa minuta dhe më pas u ka humbur. Kanë qenë dy shokët e tij, të cilët kanë lajmëruar policinë./albeu.com/

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy