Sabiani bën reagimin e bujshëm, jam kundër lidhjes se Keisit me Kristin, Arbana po ”gënjen”

by editor

Teksa mbremjen e sotme Arbana ka pyetur Kristin për ish të dashurën e tij Zaza Stumpo, ai nuk ka thënë asgjë, nuk e ka mohuar e as pohuar por e ka mbyllur duke thënë se do të flasë kur të vij momenti me Kejsin.

Ndonse Zaza e cila ka publikuar bisedën me Kristin në datën 24 dhjetor, teksa ai është futur brenda BB VIP.


Ata i shprehin dashurinë njëri tjetrit dhe duke lënë të hapur pritjen.

Kejsi eshte shprehur ne merak per babain e saj ndonse Sabiani ka reaguar sonte duke publikuar nje insta story ku thuhej se kjo ishte genjeshter pasi Kristi ishte i lidhur jashte dhe me pas ka publikuar biseden e Zaza.

Duke treguar ne kete menyre se eshte kunder marredhenies se te bijes me Kristin!

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy