Përmbyset automjeti në aksin Librazhd-Përrenjas, nuk dihet për viktima

by editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Librazhd Përrenjas.

Në një video, shihet se një autobot ka humbur kontrollin e për pasojë ka përfunduar jashtë aksit kryesor, gjysmëm i përmbysur.

Duket se mjeti është përplasur me disa pemë, ndërsa ende nuk dihet fati i shoferit.

Pritet një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mbi shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy