Nuk pritej vendimi i saj! “Nuk do të flas gjithë jetën nëse e bën këtë”/ Kjo është banorja e ‘Big Brother Vip’ që komunikon me shenja me Luizin

by editor

Përballja e Kiarës me Oltën në nominim e ka mërzitur Luizin. Madje ai ka deklaruar se nëse Kiara del të shtunën, do dalë edhe ai.

Ndërkohë pas prime teksa ndodheshin në oborr, Fotinia me shenja ka komunikuar me Luizin duke i thënë se do dal ajo, për ta shpëtuar Kiarën.

Luizi nuk e pranoi këtë gjë dhe tha se nuk do t’i flasë më gjithë jetën nëse ajo e bën këtë.

Nga ana tjetër Fotinia i tha se loja e Big Brother nuk do kishte kuptim pa të.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy