Nuk e ka nisur si moderatore/ Kiara i rikthehet punës së saj të parë(VIDEO)

by editor

Nëse të gjithë mendojnë se Kiara karrierën e saj e ka nisur në ‘Top Channel’ gabohen. Ajo ka treguar në një intervistë vite më se ka qenë velinë në emisionin invetigativ “Ça thu” që është transmetuar në ‘Agon Channel ‘nga Gentjan Zenelaj dhe Saimir Kodra.

Megjithatë Kiara këtë eksperiencë nuk e konsideron si punën e saj më të mirë. “Mendoj që çdo person nuk e harron asnjëherë punën e parë. Në fakt ka qenë “Agon Channel” i pari por nuk kam bërë atë që unë kam dashur të bëjë. Kam qenë velinë në “Agon Channel”, me Saimirin dhe me Gentin”, shprehej Kiara asokohe.

Të njëjtën gjë e ka përsëritur dje në Big Brother, ku sëbashku me Kejsin ishin velinat e emisionit Fiks Fare që u prezantua nga Tani dhe Luizi.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy