Nëna e Kristit flet për herë të parë për rrugëtimi e të birit në BBVIP: Jam ka zhgënjyer shumë…

by editor

Nëna e Kristit ka reaguar për herë të parë në lidhje me rrugëtimin e djalit të saj në “Big Brother VIP”.

Në një mesazh ekskluziv për emisionin “Shqipëria LIVE”, ajo ka shprehur mbështetje për të birin, teksa ka shprehur zhgënjim për komentet negative nga publiku jashtë për banorët dhe familjet e tyre.

“Po më duket sikur po jetojmë dy jetë paralele. Jetën reale dhe atë virtuale që shohim në ekran. Të shoh kur bën stërvitje, kur fle, kur je me Keisin. Aty janë krijuar situata të vështira. Dhunë, denigrime, ofendime. Aty bëhet një luftë e madhe dominancë ku përballen persona me pikëpamje të ndryshme. Ti e kë përballuar dhe argumente.

Çfarë më ka zhgënjyer që ti për hir të vetes nuk e ke tradhtuar veten. Ti je i mençur, i qetë dhe i balancuar. Ndihem shumë e zhgënjyer si qytetare dhe si prind, për turmën jashtë në komente, për denigrimin që u është bërë banorëve dhe prindërve të tjerë. Kristi mami të përqafon fort nga larg.”- tha nëna e Kristit.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy