Momente intime, Kiara lahet dhe papritur Luizi i futet në dush dhe…(Video)

by editor

Çifti Kiara-Luiz gjatë kësaj jave si duket nominimi i moderators e ka bërë më të afërt lidhen e tyre.

Duke qenë se Kiara e ndjen veten më të rrezikuar në nominim me Oltën, kundërshtaren më të madhe të Luizit, duket se ccifti po I shijon në maksikum ditët e fundit nëse nga gara largohet Kiara.

Ata janë parë edhe të përlotur herë pas herë në ambientet në shtëpi.

Ndëersa së fundmi gjatë kohës që Kiara po lahej në dush, ka hyri Luizi i cili i ka kërkuar në puthje.

Kiara: Ik aman të lahem çik rehat. Ik o Luiz se s’ndidhem rehat

Luizi: E di…hajde të të puth njëherë…

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy