“Mir asaj i doli boja, por ky….”/ Reagon Kristi pas ledhatimeve mes Keisit dhe Lorencit

by editor

Në Instagramin e Kritstit janë ndarë momente kur Keisi ledhaton Lorencin.

Që nga dita kur Lorenci hyri në BBVA,u përfol për një lidhje mes tyre para se të futeshin në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

Ledhatimi mes tyre nuk mbeti pa u komentuar nga Kristi në Instagram.

Ndër tjera aty shkruhet : “Mirë asaj i doli boja.. Po ky, çfarë burri është qe nuk i thotë Kristit të vërtetën?

Se cfarë do të ndodhë dhe si qendron e vërtëta mes tyre, koha është përgjigjja më e mirë.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy