Mes lotëve që nuk i mbante dot, Luizi zbulon arsyen e dhimbshme pse qan çdo mëngjes, merr surprizën prekëse nga nëna

by editor

Mbëmjen e sotme, si rrallë herë Luizi ka folur për veten dhe familjen.

Ai është parë mëngjeseve të ditëve të fundit ai është parë duke qarë dhe Arbana e ka pyetur se cili ka qenë motivi.

Ai u shpreh se ndodh për shkak të këngës Apologize.

“Apologize është kënga e vetme moderne që babai i kishte qejf. Jam vetëm në mëngjes dhe qaj, nuk ka asnjë lidhje me lojën”, tha ai.

Më pasi ai mori dhe një letër nga nëna, e cila e përloti me fjalët që kishte shkruar dhe i premtoi se pasi të dalë do të jetë gjthmonë pranë saj.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy