“Më shtyu”/ U tha se fansat e Luizit i shkatërruan makinën, Zhaklin Lekatari tregon çfarë i ndodhi disa ditë më parë

by Lajme Shqip

Gazetarja e njohur dhe njëkohësisht opinionistja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Zhaklin Lekatari, ishte sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana”.

Ajo ka sqaruar se fansat e Luiz Ejllit nuk i kanë dëmtuar makinën.

Madje sipas saj, makina e dëmtuar nuk ka qenë e saj por e një djali të fruta perimeve aty.

Si qëndron e vërteta e ngjarjes të disa ditëve më parë ku pretendohej se disa fansa të Luizit kishin dëmtuar makinën e gazetares?

Unë pata një problem me ish-administratorin e pallatit ku jetoj.

Unë për momentin jam administratore e pallatit dhe patëm një konflikt.

Ai më shtyu, më ngriti zërin. Lajmërova policinë, familjarët e mi menjëherë. Makina e cila duket sikur është e dëmtuar në fakt është makina e një djali të të fruta perimeve aty i cili kishte hapur bagazhin e makinës për të nxjerrë arkat e fruta-perimeve dhe makina dukej si e thyer. Kjo është e gjitha, nuk ka pasur asnjë lidhje ngjarja me fansat e Luizit.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy