Luizí mèrr vendimin drastík që do mërzísë fansat e tij

by editor

Luiz Ejlli përsërit áktin që nëse dèl Kiara Tito, do dalë edhe ai nga shtëpia e “Big Brother Albania Vip 2”. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i tha moderatores se ose ata të dy do shkòjnë báshkë në finale, ose nuk do shkòjë asnjëri prèj tyre.

Ai shpesh herë e ka përsëritur këtë gjë, dùke thënë se loja e tij nuk do kishte kuptim pa Kiarën brènda në shtëpi. Në ákt, kjo e fùndít pak ditë më parë, dùke biseduar me Oltën dhe Armaldon tha se nëse Luizí dèl nga shtëpia, ajo do vazhdojë lojën dhe nuk ka pse dèl.

Gjatë qëndrimit të tyre në suitë, nuk munguan bisedat për lojën. Edhe pse ishin për dy netë vetëm dhe u mendua se do flisnin vetëm për njëri-tjetrin dhe do shkëpusnin vëmendjen nga pjesa tjetër e banorëve, në ákt nuk ndòdhi kështu.

Përpos droneve të panumërt dhe mesazhe të shumtë nëpërmjet aplíkacionit “Big Love”, Luizí ka dicka për t’iu thënë ndjèkësve të tij.

Teksa ndòdhej në suitën e fituar nga Kiara, Luizí është shprèhur fálenderues ndáj ndjèkësve të tij pasi ia kanë bërë jetën më të bukur.

“O jeni të mirë o zòt ma keni zbukuru ditën, jetën, realisht. Ishálla o zòt ju kena dhùru vec kënaqësi, vec gëzím, vec buzèqeshje dhe lojë të fòrtë dhe ishálla po gëzojmë të gjíthë báshkë në fùnd. Uroj mòs t’iu zhgènjej kurrë”, shprèhèt Luizí.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy