Luizi, Kiara dhe Bledi në nominim, këngëtari bën thirrjen prekëse për publikun

by editor

Luizi sot është zgjuar shumë në superformë ndërsa e ka nisur ditën duke kërcyer e kënduar.

Pak më vonë ndërsa banorët janë angazhuar të realizojnë komedinë ‘Pallati 176″ Luizi ka nisur të flasë nëpër shtëpi:

“Dua Kiarën. Nuk ma merr njeri Kiarën. Mos ma merrni Kiarën. Ju premtoj ky do jetë Big Brotheri më i bukur që keni parë ndonjëherë”.

Ndërkohë ai afrohet dhe puth Kiarën. Kiara, Luizi dhe Bledi janë në nominim këto ditë, pasi Olta mori zarfin e kuq. Ajo vendosi të çonte në nominim të tre këta banorë, duke vrarë me një gur dy zogj.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy