Luizi do Kiarën jashtë? Këngëtari i bën kërkesën e çuditshme partneres, ja reagimi i moderatores

by editor

Loja me litar” është rikthyer në shtëpinë e Big Brother, mirëpo këtë herë kush heq litarin shkon automatikisht në nominim.

Deri tani e ka hequr vetëm Luizi, i cili dëshiron që litarin ta heqë edhe Kiara për të parë nëse publiku i do bashkë brenda shtëpisë.

Por kjo “dëshirë” e Luizit duket se ka mërzitur shumë moderatoren.

“Kur e thua kështu më tingëlloi keq. Ta them sinqerisht. Nuk jam banorët e tjerë që flet kështu e bën lojëra fjalësh. Me mua mos flit me nëntekste.

Mos më fol më kështu. Nuk më intereson se cfarë do të dalë para dhe pas “Prime-it”. The e kaluam me Bledin, të shohim a do ta kalojmë këtë herë. Jam e mërzitur. U mërzita nga ajo që dëgjova,”-u shpreh Kiar

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy