Lirimi i Saimir Tahirit, vjen reagimi nga ambasada e SHBA-së në Tiranë

by Lajme Shqip

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka reaguar pas lirimit nga burgu të Saimir Tahirit.

Ambasada shprehet se po e ndjekin me shqetësim lirimin e ish ministrit dhe se kërkojnë dokumentet e procesit.

“Po e ndjekim me shqetësim lirimin e Saimir Tahirit dhe kërkojmë dokumentet e procesit”, shkruhet në reagimin e ambasadës.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy