“Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****”/ Olta nuk përmbahet, puth në buzë Dean dhe ‘lëshon gojën’ ndaj Luizit: Na mërziti tani, dal unë e s’më plas…

by editor

Mbrëmja e djeshme në Prime solli plot debate e supriza, por e papritura ishte pikërisht përballja kokë më kokë mes Kiarës dhe Oltës të cilat do të jenë në nominim deri ditën e shtunë.

Pas mbarimit të prime-it sicc e do ‘tradita’ banorët ‘qerasen’ me një darkë speciale. Si duket Olta Gixhari e ka tepruar me alkoolin në shoqërinë e banorëve.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Më pas, ndërsa po komentonte deklaratat e Luizit se do të linte shtëpinë, Olta tha se janë në një garë dhe s’ka pse bën paralajmërime të tilla.

“Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bën kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, iki në Bali aty e s’më plas fare”, tha Olta.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy