Kiara shpërthen në LOT, merr surprizën e PABESUESHME nga ndjekësja(VIDEO)

by editor

Publiku është afeksionuar pas “Big Brother” dhe banorëve pjesëmarrës të këtij edicioni. Sikur të mos mjaftonte që i ndjekin në çdo lëvizje,

ata kanë shkuar edhe më larg duke i lënë emrat e tyre fëmijëve.

Po, po është e vërtetë! Së fundmi në aplikacionin “Big Love” Kiara Tito ka marrë një mesazh nga një simpatizante e saj, e cila pasi e komplimentoi i tregoi se i ka lënë emrin e saj mbesës së sapolindur.

Moderatorja këtë herë mesazhet nga ndjekësit i lexoi nga suita vetëm për vetëm me Luizin, ku të dy nuk e fshehën gëzimin pas këtij vlerësimi që lexuan.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy