Kejsi dhe Kristi drejt finalizimit të lidhjes/ Reagon për herë të parë Sabiani: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi (VIDEO)

by editor

Me hyrjen e Kejsit ne Big Brother ajo solli nje situate tjeter ne shtepi. Ajo tashme eshte afruar me Kristin , ku ata puthen faqen perqafohen , pra si te dashur tamam por mungon ajo puthja e vecante

Por mos harrojme qe Kristi ka te dashur ku madje ajo dje kishte reaguar per kete gje qe ai ka bere

Por sot ka reaguar dhe Sabiani babai i Kejsit duke ironiar me nje video:

Jo e ka vet ne dore , babi se kushtezon per asgje por vetem zorraxhinj nuk dua ne shtepi” tha ai.

Video

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy