“Kanë 60 ditë që fërkohen dhe s’bëjnë asgjë”/ Banorët kapen me çiftin Luiz- Kiara, ja kush i ngacmon

by editor

Duket se Ermiona po e merr seriozisht lojën e ‘Big Brother VIP’ teksa sulmon herë Oltën herë Luizin.

Së fundmi teksa ishin duke zhvilluar lojën me litar dhe ishin te shtrirë në krevat në krah të çiftit Luiz-Kiara ishte Ermiona.

Kjo e fundit pasi kishte dëgjuar ngacmimet e çiftit i thotë Beatit me humor se të dy kanë 60 ditë që fërkohen dhe nuk bëjnë asgjë me njëri-tjetrin.

“E kupton ti Beat që këta kanë 60 ditë që fërkohen dhe s’bëjnë asgjë. Ça doni të bëni këtu njëherë 100 kamera…”- tha Ermiona.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy