“Jam VIP-e tani”/ I shprehu dashurinë Ramës, reagon sërish korçarja: Ju jeni zdromsa…

by Lajme Shqip

Një ditë pasi i shprehu dashurinë kryeministrit Rama, ka reaguar sërish vajza nga Korça.

Ajo ka postuar një video në rrjetet e saj sociale, ku u përgjigjet komenteve negative që ka marrë pas veprimit të saj.

Ajo shprehet se po i duket vetja si Luizi me kiarën, duke mërrë si shembull ish-banorët e “Big Brother VIP”, të cilët krijuan një lidhje dashurie brenda shtëpisë, duke hasur në shumë kundërshtime.

Ajo madje shton se tani është personazh VIP, dhe Rama mund edhe t’i shkruajë.

“Cdo njeri ka mendimin e vet po mua po më duket vetja sikur jam Kiara, në vendin e saj ose të Luizit. ‘O Luii’ më mori malli mua… Po që të bëhesha kaq e famshme që i shpreha dashurinë Ramës, ta kisha bërë më përpara nuk e dija sesa thjesht mund të bëhesh e famshme. Vazhdoni flisni, shani pas krahëve, nuk është se më plas shumë opinioni juaj. Tani jam VIP-e të lutem shumë, ndoshta Rama mund të më shkruajë një ditë. Kështu që mos e vrisni mendjen. Ju puth ju që jeni me Ramën, kurse ju zdromsat e tjerë…”- shprehet ajo.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy