I fundit! Tërmet në Shqipëri, tmerrohen banorët, ja epiqendra

by editor

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë rreth orës 20:39.

Tërmeti është ndjerë dhe nga banorët e zonës.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy