I FUNDIT/ Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe forca goditëse

by Lajme Shqip

Një tërmet prej 3.1 balle ka goditur Shqiperine rreth ores 12:30.

Lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Lezhës dhe në rrethinat e saj.

Tërmeti ishte me një magnitudë 3.1 ballë dhe thellësi fokale 2km.

Deri tani nuk është raportuar për ndonjë dëm të shkaktuar nga tërmeti.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy