I FUNDIT/ Aksident i shumëfishtë në rrugën e Kombit, ka të plagosur (Video)

by Lajme Shqip

Një aksident i shumëfishtë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Kombit, pranë fshatit Fushë-Milot.

Burime për Panorama bëjnë me dije se të përfshirë në aksident kanë qenë një trajler, dy autovetura dhe tre motoçikleta, ku siç shihet dhe nga pamjet e siguruara në zonë është shkaktuar kaos lidhur me qarkullimit

Mësohet se të plagosur kanë mbetur disa persona, ku janë dërguar për ndihmë mjekësore.

Ndërsa si pasojë e përplasjes së mjeteve, aksi rrugor ka mbetur i bllokuar për rreth 30 minuta.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy