Horoskopi 1 qershor 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

by Lajme Shqip

DASHI

Gjatë ditës së enjte, 1 qershor 2023, yjet këshillojnë të shihni përpara dhe t’i lini historitë që duket se nuk po shkojnë askund. Në punë ka shumë angazhime por nëse menaxhohen mirë mund të sjellin kënaqësi të madhe.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 1 qershor 2023), keni Merkurin në shenjën tuaj, prandaj një kohë e shkëlqyer për takime. Në punë duhet të bëni edhe gjërat që nuk ju pëlqejnë.

BINJAKËT

Në këtë ditë të parë të qershorit ndjenjat bëhen të rëndësishme. Për sa i përket punës mund të ketë ndryshim apo transferim selie, prandaj kujdes.

GAFORRJA

Qielli favorizon marrëdhëniet dhe hëna në shenjë ju ndihmon nga ky këndvështrim. Në punë ka nervozizëm dhe, ndoshta, ndiheni pak nën presion. Përpiquni të shkëputeni nga “priza”, sepse më 2 qershor ju pret një fundjavë e gjatë, në të cilën mund të shfrytëzoni rastin për të rimbushur bateritë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 1 qershor 2023), ka diçka për të sqaruar në dashuri, ndaj shfrytëzojeni këtë ditë për të thënë atë që mendoni për partnerin tuaj. Ka pak rrëmujë në punë, por shumë shpejt do të arrini ta përfundoni një projekt të rëndësishëm.

VIRGJËRESHA

Duhet të përfitoni nga kjo ditë për të përjetuar disa emocione të reja dashurie. Në punë, nëse tashmë keni një aktivitet në zhvillim, do të arrini suksese të mëdha. Mund të ketë shpërblime të mëdha, veçanërisht për ata që kërkojnë një punë të re ose për ata që kërkojnë të promovohen.

PESHORJA

Këtë të enjte 1 qershor 2023 ka disa dyshime për dashurinë dhe duhet të prisni datën 23 të muajit për të pasur pak më shumë qetësi. Shumë gjëra kanë ndryshuar në punë, por duhet të jini të lumtur për këtë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 1 qershor 2023), dita është mjaft nervoze nga pikëpamja e dashurisë, prandaj bëni kujdes. Në punë, nëse keni një propozim për të bërë, kështu që bëjeni por me shumë kujdes.

SHIGJETARI

Jeni në një situatë shumë më të qetë në dashuri dhe ndjenjat do të favorizohen edhe më shumë gjatë fundjavës. Në punë, të gjitha projektet e reja që kanë mbetur të papërfunduara deri më tani do të mund të bëhen realitet.

BRICJAPI

Në fund të ditës së enjte, nëse jeni beqarë, mund të keni grumbulluar dhimbje, por duhet të mësoni të shikoni përpara. Në punë keni shumë dyshime, por kjo është koha për të zgjedhur drejtimin tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 1 qershor 2023), ka shumë gjëra për të sqaruar në marrëdhënien tuaj, ndaj përfitoni nga rasti për të biseduar me partnerin tuaj. Në punë Saturni shfaqet disonant, që ngacmon, por nuk duhet të dorëzoheni.

PESHQIT

Hëna është e favorshme dhe ju lejon të përjetoni emocione të forta. Në punë ju vazhduat drejtpërdrejt në rrugën tuaj, duke ditur më mirë se kushdo tjetër se çfarë dëshironi për veten tuaj. Dhe vetëm atëherë mund ta merrni dhe të shpresoni për diçka të veçantë.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy