HARTA-LIVE/ Në cilat qytete do të bjerë shi pasdite?

by Lajme Shqip

Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Kukës, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.03) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 25 °C

në vendet e ulëta: 14 / 28 °C

në vendet malore: 10 / 21 °C

ERA

Sot pasdite (e premte, dt.02) dhe nesër (e shtunë, dt.03) era pritet të jetë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy