Hajde hajde! Është gati të lidhet me Kristin, por dikur Keisi “ndau” këtë çift të showbizit shqiptar!

by editor

Keisi Medini, vajza e cila iu bashkua formatit më të shikuar të momentit Big Brpther Vip Albania, ka arritur të marr vëmendje të madhe të publiku shqiptar.

Ndonëse ditët e saj të para ishin me të qeta dhe ne heshtje, Keisi ka arritur të ‘zvesh’ karakterin e saj si një vajze jo bash e zakonshme.

Me nje pamje të mrekullueshme, bukuroshja e cila është edhe vajza e këngëtari Sabiani, ka ‘vjedhur’ zemrat e publikut por edhe të një banori në shtëpi, i cili me një karakter të fortë u ‘magjeps’ nga bukuria e banores së re, dhe ai është Krist Dragot Aliaj.

Keisi dhe Krisiti dita-ditës janë duke shkuar në një lidhje e cila pritet të ndodh së shpejti. Ndryshe nga Kejvina, Kristi është i interesuar për banoren Keisi Medini, shkruan InfoKosova.

Gjatë një bisede mes banoreve, Keisi u shpreh se nuk e ka dhenë puthjen e parë akoma, por vite me parë ajo ishte përfolur se ishte shkaktare në prishjen e fejesës së cfiti të shume komentuar Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra.

Megjithatë Keisi gjithmonë ka zgjedh ta mohonte këtë duke e quajtur vëlla Seldin dhe se ishte rritur me te për shkak të afërsisë së tij me babai e saj Sabianin.

Nga ana tjetër, ish çifti Seldi dhe Mimoza kanë zgjedhur te heshtin rreth kësaj qeshtje.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy