Habit Kristi! Vjen me ballin e nxirë në emision, shkak bëhet Zhaklina?

by Lajme Shqip

Krist Aliaj është paraqitur në rubrikën “Mos i bjer me top” me një të nxirë në ballë, ku shtoi kureshtjen e të gjithëve.

I pyetur nga Ronaldo Sharka pse ka të nxira në trup, Kristi mohon të ketë bërë sherr me dikë, por është për shkak të një trajtimi që ka bërë me acid.
Ronaldo Sharka: Kush ia ka nxirë ballin këtij djali, Armaldo, Luizi, Zhaklina pasi e mori vesh që je lidhur me Dea Mishel? O i zi ç’të ka gjetur!

Krist Aliaj: Jo nuk ka lidhje me “Big Brother”, rrini të qetë, është thjesht një djegie nga një acid, nga një trajtim me acid që kam bërë, me acid salicilik dhe glikolik kështu që…

Krist Aliaj tregon se tashmë është pjesë e rubrikës tek “E Diell” “She’s On Top” dhe se roli i tij do jetë mjaft i rëndësishëm.

Krist Aliaj: Për mua “She’s On Top”, është shumë e rëndësishme sepse ne duhet të krijojmë imazhe të reja televizive, këtu flasim për femra që është akoma më e rëndësishme se imazhi i mashkullit në televizor kudo në botë dhe shpresoj që të vij gjithmonë me alternativa, mos shikojmë gjithmonë atë femrën vulgare, ose me tendencën të jetë vulgare, kështu që pozita ime është goxha e rëndësishme.

Përflitet se është në lidhje me Dean, Kristi vjen me të nxira në studio, shkak Zhaklina?- E Diell

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy