Fansat e Luizit në dilemë për Kiarën, këngëtari vendos ‘pikat mbi i’ dhe tregon pse e mbron moderatoren

by editor

Sonte në “prime” u komentua loja e Kiarës brenda “BBVA”, ku disa prej banorëve u shprehën që ajo ka arritur deri këtu falë Luizit.
Një kundërpërgjigje e pati edhe Luizit drejt këtyre deklaratave. Ai u shpreh se e mbron Kiarën, pasi ai sulmohet shkaku i tij.

“Arsyeja pse unë e kam mbrojtur Kiarën është shumë e thjeshtë është sepse çdo sulm që ajo ka patur, ka qenë për mua. Çdo sulm që i kanë bërë, ia kanë bërë për mua, jo se kanë patur ndonjë gjë me Kiarën. Dhe patjetër që unë do e mbroj, sepse sulmi është për mua.” tha Luizi.

E në anën tjetër Arbëri tha se tek Kiara nuk ka parë diçka të jashtëzakonshme.

“Luizi është një arsye e fortë pse Kiara është ende brenda në shtëpi. Si lojtare, nuk kam parë ndonjë gjë të jashtëzakonshme te Kiara. Nuk e mbaj mend për diskutime të forta, strategji apo aleanca.”, tha Arbëri.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy