Emocionuese! Kiara surprizohet nga babai i saj, ja veprimi që bëri Luizi dhe deklarata e fortë

by editor

Kiara ka rrëfyer dashurinë dhe lidhjen e ngushtë që ka me prindërit e saj.

Vëllai i Madh përgatiti një surprizë të veçantë për të.

Moderatorja e emisionit Arbana Osmani, i tha se babai po e pret në oborr.

Por duket se surpriza nuk ishte vetëm për Kiarën, por edhe për Luizin.

Ai gjithashtu ka takuar babain e Kiarës. Luizi shprehu para tij dashurinë për Kiarën plot emocionesh.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy