Einxhel Shkira, shtatzënë për herë të dytë?

by Lajme Shqip

Einxhel Shkira ka ngritur dyshimet se mund të jetë shtatzënë për herë të dytë. Ajo ka shpërndarë një postim të fansave të cilët i kanë thënë: Herën e fundit që the Hedhoww ishe shtatzënë. Vras mendjen cila është surpriza jote kësaj here.

“Lol sa mirë më njihni”, ka shkruar Einxhel krahas postimit duke krijuar hapësirë për të menduar se ajo po konfirmon aludimet e fansave.

Kujtojmë se Einxhel dhe partneri i saj, Dj Dagz u njohën në Big Brother VIP dhe tashmë janë prindër të një djali.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy