E rëndë! Aksident i dyfishtë, dalin detajet e para

by editor

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në Vlorë.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se dy automjete janë përplasur në “Transballkanike”.

Mësohet se drejtuesi i një prej mjeteve është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy