E bujshme! Zbulohet e vërteta e ndryshimit të emrit të instagramit të Luizit, nuk ishin hakerat por produksioni

by editor

Luizi ka treguar brenda Big brother se nuk ka patur një Instagram dhe ja ka kërkuar mikeshës së tij që t’ja hap një të tillë. Brenda pak kohësh ai u bë një nga banorët më të ndjekur me mbi 600 mijë ndjekës. Por sot e motra e tij ka bërë veprimin e papritur.

Motra e Luizit, Ina e ka marrë në dorë Instagramin e të vëllait dhe ka ndryshuar emrin duke vendosur emrin e saj.
“Fansa të dashur! Për arsye sulmesh deri në ekstrem për të vjedhur këtë Instagram motra e Luizit që është zotëruesja e këtij Instagrami do ta menaxhojë vetë. Me shumë dashuri familja e Luizit”, shkruhet në postim.

Ky veprim nuk i ka pëlqyer fansave të cilët kanë nisur me komente kundër këtij vendimi duke u shprehur se ata i kanë bërë follow Luizit e jo të motrës.

Por vetem pak para prime ka dale ne rrjet nje version tjeter i cili ka pushtuar rrjetin. Behet fjale per nje informacion qe ka rrjedhur nga burime te pasigurta qe Luizit Instagramin ka dashur tia marre Top Chanel.

Mesohet se motra e Luizit ia ka ndruar emrin Instagramit te Luizit per te mos ia dhene ate Top Chanel dhe produksionit te BBV te cilet pretendojne se kane firmosur me Luizin nje kontrate per te drejtat e imazhit.

Por pas kesaj situata shume fansa kane hequr follow nga instagrami i Luizt duke pesuar nje renj prej 3000 followers ne vetem pak minuta. Por pas nje fushate sensibilizuese fansat e tij jane kthyer.

E gjitha kjo ndodh ne saj te te ashtequajtures e drejte e imazhi qe Top Chanel thuhet ka lidhur me Luizin brenda shtepise se BBV. Por akoma asgje nuk eshte sqaruar qarte.

Motra e Luizit meriton shume rrespekte sepse ka bere nje gjest shum te madh duke i ndryshuar emrin adreses se Luizit dhe ne kete menyre duke i hequr mundesine Top Chanel te marre nen akses faqen e instagramit te Luizit, keshtu qe kur te dale jashte Luizi te kete nje akses ne instagramin e tij dhe te pavarur nga Top Chanel.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy