Diola Dosti tregon çfarë i tha dhë i bëri ish-burri pas daljes nga “Big Brother VIP”

by editor

Aventura në “Big Brother” e Diola Dostit nuk zgjati ndoshta aq sa ajo vetë priste apo mendonte, megjithatë ish-banorja e reality show-t arriti të qëndronte brenda shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri më shumë se sa një pjesë e mirë e publikut priste, duke u bërë herë pas here pjesë e debateve e diskutimeve të forta, madje duke i “mbijetuar” edhe disa nominimeve të rëndësishme.

Po ashtu ajo pati mundësinë të rrëfente për të gjithë historinë e saj të dashurisë, divorcin, vështirësitë që kishte kaluar si një nënë single me 3 vajzat e saj dhe se si ja kishte dalë të

bënte përpara në karrierë dhe të arrinte në stadin ku gjendet, teksa ky rrëfim e preku jo pak publikun, duke na dhuruar edhe një prej momenteve më emocionuese në program.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Pardon My French” në Top Albania Radio, ndër të tjera Diola ka zbuluar edhe se cfarë ka folur me ish-bashkëshortin, fill pas daljes nga reality show, duke marrë parasysh se e ka përmendur jo pak herë gjatë qëndrimit në shtëpi.

Ajo u shpreh se fillimisht i ka dërguar një mesazh atij ku i kishte kërkuar ndjesë nëse kishte thënë ndonjë fjalë që e kishte prekur, ndërsa e kishte falenderuar edhe që ishte kujdesur për vajzat gjatë kësaj kohe.

Sigurisht që kishte marrë një përgjigje nga ai, i cili i kishte thënë “Nuk ke përse më kërkon ndjesë, ishte shumë mirë në lojë”, ndërsa sipas Dostit ata edhe janë takuar këto ditë dhe ai i kishte shtrënguar dorën, si rrallë herë kohët e fundit, dhe e kishte parë me shumë dashamirësi, duke i lënë të kuptojë se cdo gjë mes tyre ishte mëse në rregull.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy