Degjenerim total! Olta Puthet në buzë me Dean dhe thotë: ‘Na çau b****’ Le të rrijë me Kiarën’! Video

by editor

Episode interesante janë krijuar në shtëpinë e BBV pas nominimit të Kiarës me Oltën.

Olta dhe Dea e kanë kaluar natën e djeshme së bashku në suitën e improvizuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Më pas, teksa komentonin deklaratat e Luizit se do të linte shtëpinë, Olta tha se janë në një garë dhe s’ka pse bën paralajmërime të tilla.

“Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bën kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, iki në Bali aty e s’më plas fare”, tha Olta.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy