“Dashuria mes Kiarës dhe Luizit sa vjen dhe zbehet”/ Gazetari i njohur i ‘Top Channel’ bën deklaratën që nuk pritej

by editor

Bledi Mane ishte së fundmi i ftuar në “Wake Up” ku mes të tjerash u pyet për dashurinë mes Luizit dhe Kiarës. Sipas tij, dashuria e tyre po zbehet dita-ditës.

“Më besoni, një nga arsyet pse dola ishte që të lija Kiarën, sepse “larg syrit, larg zemrës”.

Luizi është i paparishikueshëm, ndoshta një lojtare tjetër do ta joshte. Dalja e Kiarës do t’i zbehte ndjenjat.

Ajo dashuri sa vjen dhe zbehet”, u shpreh Bledi.

Kujtojmë se gazetari zgjodhi të vetëlargohej nga shtëpia e famshme kur ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy