‘Ç‘ndryshim ka një gomar mashkull dhe femër’? Kristi flet për videon që u bë meme

by Lajme Shqip

Gjatë qëndrimit në “Big Brother”, një video e Kristit është bërë virale, ku pyet një grua në një fshat të Shqipërisë se çfarë ndryshimi ka një gomar mashkull nga një gomar femër.

Këtë video, ish-banori i “Big Brother” e ka komentuar tek rubrika “Mos i bjer me Top”, ku shprehet se e ka bërë këtë pyetje nga naiviteti.

Erjola Doci: Ky është pyetja me të cilën të drejtohemi. E ke kuptuar ndryshimin mes gomarit femër dhe mashkull?

Krist Aliaj: Dua të ma shpjegosh ti një herë e përfundimisht, mund të ndihmojë dhe Ronaldo këtu (qesh). Duhet të ma shpjegoni ju këtu sepse në atë moment nuk e pashë ndryshimin.

Ronaldo Sharka: Më fal nuk ta shpjegoi Berti akoma çfarë ndryshimi ka?

Krist Aliaj: Jo Berti s’u mor fare.

Ronaldo Shkarka: Berti u shkri së qeshuri. Vërtet e ke bërë këtë pyetje nga naiviteti apo?

Krist Aliaj: Po nga naiviteti. Kisha dhe atë femrën që ishte përpara, ishte shumë e lezetshme dhe desha ta vija në pozitë të vështirë, dhe u vu në pozitë të vështirë, nuk dinte si të përgjigjej. Nuk dinte të jepte ndryshimin biologjik.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy