Çfarë po ndodh në ‘BBV’? Ermiona ‘zëvendëson’ Arjan Konomin, Olta ‘ngulmon’ për një rol, Luizi po tenton…(Video)

by editor

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother’ do të transformohen në gazetarë dhe moderatorë. Kjo është sfida më e re e cila u bë e ditur nga Keisi, e cila lexoi sot për banorët zarfin e bardhë. Ata do të ndahen në grupe për drejtimin e disa emisioneve dhe do të përcaktojnë prezantuesit. Gjatë mbrëmjes së sotme do të zhvillohet emisioni “Top Story” i Grida Dumës, ndërsa nesër do të vijojnë me programin e mëngjesit “Wake Up” e më pas “Shqipëria Live”, “Ftesë në Pesë”.

‘Ftesë në 5 do ta prezantoj unë, ta bëj unë se nuk kam prezantuar kurrë’- Olta

‘Përputhen e bëj unë’-Kiara

‘Unë dua të marr ‘Se Luan Topi’- Dea

‘Unë jam opinioniste te Përputhen’- Ermiona

‘Unë po marr Wake up’- Nita

‘Unë nuk kam parë gjysmën e emisioneve’-tha Luizi.

Video
I vetmi që mbeti pa një program është Luizi, mirëpo ekziston mundësia që të jetë prezantues në ‘Fiks Fare’, pasi i shkon si format me batutat e tij. Maestro mund të jetë bashkë-shoqëruesi i tij në këtë emision, mirëpo gjërat mund të ndryshojnë pasi ende nuk janë vendosur rolet përfundimtare.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy