Çfarë po “kurdis” produksioni i “BBVA”? Lori Hoxha dhe Eduarti kanë debatuar keq për nominimin e Luizit, Kiarës dhe Bledit

by editor

Sonte do jetë prime i radhës në Big Brother dhe si gjithmonë do jetë një natë e gjatë plot me debate, diksutime dhe surpriza të bukura dhe të hidhura.

Ndërkohë që ditët kalojnë dhe ky sezon është shoqëruar më shumë akuza për produksionin, sot mësojmë ekskluzivisht se ka pasur një përplasje të fortë mes regjisorit Eduart Grishaj dhe producentes Lori Hoxha.

Nuk bëhet fjalë për një debat të zakonshëm, por për një debat me tone të larta dhe të bërtitura që janë dëgjuar që jashtë studios.

Eduarti eshte shprehur se produksioni nuk ka shfaqur objektivitet ne trajtimin e dyshes Luiz-Kiara dhe e kane goditur dukshëm Luizin me nominimin e sotem.

Lori Hoxha do qe Bledi sonte te qendroje ne shtepi, per efekt loje. Ajo eshte shprehur se nuk ka asgje kunder Luizit, mendon thjesht per ekuilibrat e lojës, si gjyqtare e paanshme.

Kurse Eduarti ka thene se disa vendime ne Big Brother godasin emocionalisht lojtaret kryesore dhe publiku humbet interesin./revistaora

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy