Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Efin? Këngëtari i habit të gjithë, publikon videon me ish-konkurrenten e BBV(Foto)

by editor

Efi pjesë e videoklipit të Mozzik. Krejt papritur ata janë shfaqur sot në mediat sociale krah njëri-tjetrit.

Mozzik ka bërë me dije se Efi do jetë në klipin e këngës së tij të re me titull “Fatkeqësi” që do publikohet më 2 mars.

Efi Dhedhes ka qenë një nga konkurrentet më të komentuara dhe më të dashura në “Big Brother Vip.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy