Burri i Oltës i ofroji para? Zhaklina e kishte të ndaluar të fliste për Oltën, por i ka ardhur “në majë të hundës”, zbardh planet e banores dhe i’a “plas” në sy: Je një grua…

by editor

Opinionistja e BBV edhe pse e kishte të ndaluar nga produksioni të komentonte Oltën, nuk e ka mbajtur dot dhe ka ndërhyrë për sa i përket historisë së dashurisë që po krijohet mes Kejsit dhe Kristit.

“Olta je një grua 35 vjeçare, mos i kërko llogari Kejsit pasi është një vajzë e re 22 vjeçare dhe ka nevojë për mbështetje.

Nga të gjitha ju aty brenda në shtëpi. Lëreni të jetojë historinë e saj ashtu siç e mendon”, tha opinionistja.

TË NGJASHME

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy